ELO-lijst na 8 ronden met mark de hoogste startrating en rest steeds 2 minder   ELO-lijst bijgewerkt na 8 ronden met gelijke startrating    
Nr Naam ELO startELO   TPR TGR GSP GW RM VL PERC   Nr Naam ELO startELO   TPR TGR GSP GW RM VL PERC
1 Buter André (A) 1687 1644 (+ 43) 1775 1638 8 4 3 1 68,8   1 Buter André (A) 1645 1600 (+ 45) 1737 1600 8 4 3 1 68,8
2 Huizenga Hans (A) 1686 1642 (+ 44) 1876 1636 5 3 2 0 80   2 Leeverink Johan (A) 1645 1600 (+ 45) 1737 1600 8 4 3 1 68,8
3 Masmeijer Mark (A) 1678 1650 (+ 28) 1728 1640 8 3 4 1 62,5   3 Huizenga Hans (A) 1645 1600 (+ 45) 1841 1600 5 3 2 0 80
4 Leeverink Johan (A) 1672 1622 (+ 50) 1774 1637 8 4 3 1 68,8   4 Masmeijer Mark (A) 1630 1600 (+ 30) 1689 1600 8 3 4 1 62,5
5 Sinia Hidde (A) 1651 1638 (+ 13) 1692 1634 6 2 3 1 58,3   5 Sinia Hidde (A) 1615 1600 (+ 15) 1658 1600 6 2 3 1 58,3
6 Jong de Siebe (B) 1648 1634 (+ 14) 1986 1604 1 1 0 0 100   6 Niemarkt August (B) 1615 1600 (+ 15) 1650 1600 7 4 0 3 57,1
7 Miedema Jaap (A) 1648 1632 (+ 16) 1837 1646 2 1 1 0 75   7 Hageman Garmen (B) 1615 1600 (+ 15) 1650 1600 7 3 2 2 57,1
8 Dijkstra Harm Jan (B) 1641 1630 (+ 11) 1682 1612 5 2 2 1 60   8 Dijkstra Harm Jan (B) 1615 1600 (+ 15) 1670 1600 5 2 2 1 60
9 Driessens Jos (A) 1640 1640 (+ 0) 1637 1637 8 2 4 2 50   9 Jong de Siebe (B) 1615 1600 (+ 15) 1982 1600 1 1 0 0 100
10 Bergsma Taeke (A) 1636 1636 (+ 0) 1638 1638 6 2 2 2 50   10 Miedema Jaap (A) 1615 1600 (+ 15) 1791 1600 2 1 1 0 75
11 Boer de Fokke (A) 1630 1646 (- 16) 1550 1639 4 1 1 2 37,5   11 Leeuw de Jappie (C) 1615 1600 (+ 15) 1670 1600 5 3 0 2 60
12 Niemarkt August (B) 1629 1612 (+ 17) 1666 1616 7 4 0 3 57,1   12 Broer Jelle (B) 1615 1600 (+ 15) 1644 1600 8 4 1 3 56,3
13 Dölle Josef (B) 1628 1628 (+ 0) 1631 1631 3 1 1 1 50   13 Geelen Pjotr (C) 1615 1600 (+ 15) 1658 1600 6 3 1 2 58,3
14 Hogendoorn C (A) 1628 1648 (- 20) 1588 1631 8 3 1 4 43,8   14 Bergsma Taeke (A) 1600 1600 (+ 0) 1600 1600 6 2 2 2 50
15 Broer Jelle (B) 1625 1610 (+ 15) 1651 1608 8 4 1 3 56,3   15 Feenstra Hylke (B) 1600 1600 (+ 0) 1600 1600 7 3 1 3 50
16 Pal vd Hessel (B) 1624 1626 (- 2) 1617 1617 6 2 2 2 50   16 Altena Rintje(B) 1600 1600 (+ 0) 1600 1600 5 2 1 2 50
17 Hageman Garmen (B) 1623 1608 (+ 15) 1655 1605 7 3 2 2 57,1   17 Pal vd Hessel (B) 1600 1600 (+ 0) 1600 1600 6 2 2 2 50
18 Geelen Pjotr (C) 1621 1604 (+ 17) 1666 1608 6 3 1 2 58,3   18 Driessens Jos (A) 1600 1600 (+ 0) 1600 1600 8 2 4 2 50
19 Altena Rintje(B) 1619 1618 (+ 1) 1626 1626 5 2 1 2 50   19 Dölle Josef (B) 1600 1600 (+ 0) 1600 1600 3 1 1 1 50
20 Feenstra Hylke (B) 1616 1614 (+ 2) 1620 1620 7 3 1 3 50   20 Stornebrink Gerrit (B) 1585 1600 (- 15) 1542 1600 6 2 1 3 41,7
21 Leeuw de Jappie (C) 1610 1594 (+ 16) 1675 1604 5 3 0 2 60   21 Boomsma Eeltsje (A) 1585 1600 (- 15) 1511 1600 4 1 1 2 37,5
22 Boomsma Eeltsje (A) 1609 1624 (- 15) 1534 1623 4 1 1 2 37,5   22 Hylkema Jouke (B) 1585 1600 (- 15) 1480 1600 3 1 0 2 33,3
23 Stornebrink Gerrit (B) 1605 1620 (- 15) 1564 1622 6 2 1 3 41,7   23 Foekema Lucas (B) 1585 1600 (- 15) 1511 1600 4 1 1 2 37,5
24 Foekema Lucas (B) 1603 1616 (- 13) 1543 1632 4 1 1 2 37,5   24 Hogendoorn C (A) 1585 1600 (- 15) 1556 1600 8 3 1 4 43,8
25 Boonstra Geale (C) 1587 1602 (- 15) 1514 1603 4 1 1 2 37,5   25 Boonstra Geale (C) 1585 1600 (- 15) 1511 1600 4 1 1 2 37,5
26 Hylkema Jouke (B) 1586 1600 (- 14) 1484 1605 3 1 0 2 33,3   26 Burggraaff Fokke (C) 1585 1600 (- 15) 1409 1600 2 0 1 1 25
27 Burggraaff Fokke (C) 1584 1598 (- 14) 1415 1606 2 0 1 1 25   27 Boer de Fokke (A) 1585 1600 (- 15) 1511 1600 4 1 1 2 37,5
28 Smit Frans (26C) 1561 1606 (- 45) 1366 1607 5 1 0 4 20   28 Smit Frans (26C) 1555 1600 (- 45) 1359 1600 5 1 0 4 20
29 Hylkema Lambert (C) 1547 1590 (- 43) 1021 1606 3 0 0 3 0   29 Hylkema Lambert (C) 1555 1600 (- 45) 1015 1600 3 0 0 3 0
30 Stapersma Tine (C) 1506 1592 (- 86) 895 1603 6 0 0 6 0   30 Stapersma Tine (C) 1510 1600 (- 90) 892 1600 6 0 0 6 0

vergelijking tabel